CCCP põgenemistoad Tallinnas

Haigus murdis mu nädalaks voodisse ja mul jäigi teile rääkimata, kuidas me Tallinnas käisime. Parandan selle vea kohe ja tutvustan teile natuke põgenemistubasid kust põgeneda saime.

Esimene tuba oli “Kuuba kriis”. Kusjuures see on ainukene lastesõbralik tuba. Seekord viis mõlemat mängu läbi CCCP põgenemistubade looja ja minu arvates tegi see juba põgenemise eriti põnevaks. Põgenemiseks oli nagu ikka 60 minutit, meie pääsesime 40 minutiga. Soovitan seda tuba väga just peredele, kes varem pole põgenemas käinud, kuid sooviks seda proovida.

Teine tuba kust ennast välja pusisime oli “Hukkamiskamber”. Muide, see tuba on nüüd ka Pärnus täitsa olemas. Ütleks, et see oli eriti ekstreemne, eriefektid olid võimsad ja ehmatasid korralikult. Tahate sõpradega midagi lahedat ja hoopis teistsugust teha, siis soovitan soojalt! Sealt saime ka viiekesti põgenema umbes 40 minutiga.

Mina olen tänaseks põgeneda saanud kõigist cccp põgenemistubadest ja minu lemmik ruum on Pärnus asuv “KGB kongid”. Selleks, et te saaks välja selgitada, mis teile kõige rohkem meeldib, siis kindlasti võtke semud kampa ja broneerige omale põgenemine aadressil: https://pogenemistoad.ee/