CCCP põgenemistoad ja nende pildistamine

Aasta tagasi kirjutasin ma oma kogemusest seoses põgenemisega Pärnu vanas vanglas. Nüüd aasta hiljem sooviksin ma kirjutada hoopis fotoshootist selles samas üsangi kõhedas hoones. Ajalugu oli mulle tuttav ja tegelikult olin ma väga õnnelik, et sain uue võimaluse pildistamiseks. Ilm oli super külm ja vanglas sees sammuti. Alguses tegime esimesed klõpsud ruumis kus oli natukene soojem. Need olid veidike näideldud seina äärsed protreed, aga minu arvates kukkusid päris hästi välja.

Edasine asukoht oli pildistamiseks ülimalt keeruline. Kottpime karts mille ainsaks valgusallikaks oli väike valgusnire mis aknast põrandale langes. Õnneks on mul nüüd olemas ka välk, mis tegi asjaolud palju kergemaks. Õhkkond oli nii karge ja creepy, ma nautisin seal pidlistamist väga! Selleks, et aimaksite mis oludes ma pildistasin, panen paar pilti ka kartsast.

Ma ise natukene pelgasin tegelikult sinna pildistama minemist, kuna esimesel korral ma olin nii toores ja algaja alles, siis kartsin ka sellel korral, et ehk ei suuda ma ootusid täita . Ma olin ise positiivselt üllatunud, kui sain lõpuks töötlemise kalalle asuda. Kes aga otsivad seiklusi ja mõnusat nädalavahetuse veetmise viise siis ma annan oma ausõna, et vanglast põgenemine on üks kõige ägedamaid asju mida saab ette võtta! Üsna varsti kirjutan ma sellest, kuidas me Tallinnasse sõitsime ja mis meiega seal juhtus!