Eesmärgid aastaks 2019

SAN_7720.jpg

Eelnevas postituses rääkisin ma oma meeleolukast 2018 aastast. Nüüd aga mõtlesin kirja panna mida ma ootan aastast 2019. Aasta lõpus on jälle parem kokku võtta, kui palju siis tegelikkult täide läks.

FOTOGRAAFIA

Ma annan omale lubaduse ,et sellel aastal kaevun veel enam fotograafia põhitõdedesse ja võtan ette kindlasti ka mõned workshopid- Soovin katsetada veel enam valdkondi, mida ennem pole katsetada saanud. Aasta algab muidugi kohe suurelt, sest algamas on talvine fotojaht ja sinna ma panin ennast kirja. Mul on endale väga kõrged ootused, soovin näidata, et olen viimasest korrast palju edasi arenenud. Tore oleks jõuda näiteks finaali. Lisaks fotojahile on meil koostöös Lonaga ees järjekordne reis Tallinnasse, kus saame osa milleski väga väga põnevast.

VIDEOGRAAFIA

Tegelikult lubadus mille ma nüüd uueks aastaks annan sai antud ka eelneva aasta poole pealt, aga teostuseni see ei jõudnud väga lihtsalt põhjusel, ma kardsin. Eelneval aastal ma mõnes postituses põgusalt seda teemat ka puudutasin, kuid suuremalt ma sellesse ei süvenenud. Tanel on päris palju filminud ja järeltöötlusega pusinud, see tekitas ka minus huvi, miks mitte? Ehk ma siiski võiksin avada youtube kanali, kus ma lisaks kirjutamisele filmin ka üles mida ja kuidas teen? Ma tunnistan ausalt, kui fotograafiasse hüppasin ma väga kerglt siis millegipärast video tegemine tundub palju vastutustundlikum ja raskem.

BLOGI

Kirjutamine on olnud midagi mu elus, mida ma olen alati armastanud. Tegelikult minu blogi pidamise ajalugu ulatub väga ammusesse aega ja ma olen pidanud mitut erinevat blogi ,väga mitmel erineval teemal. Uueks aastaks on mul suur plaan saada sõbraks selle blogiga siin. Praegusel ajal olen ma enamasti kirjutanud siis kui on mõni sündmus toimunud aga sooviksin seda osa muuta ja sisse tuua veel rohkem elustiili. Näiteks väljasõidud/reisid kus käin, rääkida veidike kohast endast ja ehk võib-olla restoranidest kus käin, kas tasub külastada jne.

INIMESED

Isiklikult minu jaoks on just see punk kõige olulisem. Soovin, et uuel aastal valiksin hoolikamalt keda ja kui palju ma oma isiklikku ellu luban. Küll aga sean lootused kõrgeks uute inimestega kohtumiseks ja koostöö tegemiseks. Kõige suurema raskuse panen ma enda õlgadele, et ma astuks oma kestaks välja ja oleksin palju julgem, kui seda siiani olnud olen .

2019 MA SOOVIN, ET KORDAMINEKUD OLEKSID VEEL SUUREMAD JA UHKEMAD KUI EELNEVAL AASTAL!