PSY Nation

Mõni aeg tagasi avanes mul suurepärane võimalus pildistada klubis üritus, mille nimi on PSY Nation. Tegemist on väga vinge kokkusaamisega kus tehakse UV maalinguid ja saali on paigaldatud UV lambid ning meeletult ägedad stringart mandalad. Minu ülesanne oli siis pildistada tegelikult väga pimedates tingimustes ja ma esmalt kartsin, et ma ei saa sellega üldse hakkama. Närveerisin kohutavalt aga õnneks on mul väga tore sõprusringkond, kes mind toetas ja panid mu uskuma ,et ma saan sellega hakkama. 

Läksin meelega varem kohale, et saaksin seaded paika panna, et peol oleks võimalikult lihtne. Ma pean ausalt tunnistama, et ma olin hetkeks täitsa paanikas, sest ma ei saanud üldse aru, mis seadmeid ma peaksin kasutama, et pildid välja tuleks. Ma olin õnnega koos, et mul oli kaasas sõbranna, kes juhtis mu istuma ja palus rahulikuks jääda, kirjutasin Tanelile ja sain lõpuks seaded paika ja pidu võis alata. Alguses käisin ma muidugi üsna arglikult ringi ja tegin mõned üksikud pildid. Lavale ma võõra DJ ajal ronida ei julgenud. Pildistasin lava eest- Muidugi peo kulgedes muutusin ise ühe ensekindlamaks ja lõpuks läksin ka lavale pildistama.

Järgmisel päeval tulin ma neid pilte töötlema Taneli juurde, kuna mul endal pole just teab mis võimas arvuti. Ma tihti mõtlen selle ,et paljud inimesed usuvad, et fotograaf tuleb kohale ja teeb ainult pildid ja ongi kõik, kuigi tegelikult suurem töö algab alles pärast pildistamist, kui pildid tuleb ära töödelda. Mina istusin Taneli juures 9 tundi töödeldes ja läbi vaatates enam kui 1200 pilti. Ma ausalt kartsin väga, et mul ei olegi midagi töödelda, et midagi ei tulnud välja aga nagu ma hiljem mõistsin siis ikkagi sain ma ülesandega hakkama küll. Mis peamine Jorma, kes üritust korraldab jäi minuga rahule ja see oli minule suurim kompliment. Kindlasti toksige instagrami "Jorma fotograafia" ja leiate suurel hulgel lahedat stringarti! 

Ma soovin lõpetuseks öelda, et võtke elus riske, kui te midagi armastate ja südamest teete siis võtke vastu igasugused pakkumised, ka sellised milles te eriti kindlad pole, sest lõpuks loeb siiski kogemus, milles õpitakse.

Suurimad tänud Jormale, kes mulle selle ülesande usaldas.

39074853_1902348703160408_8329087217930600448_o.jpg
39024286_1902344016494210_88440527745187840_o.jpg

 

 

Ketryn