Tanel kirjutab fotojahi poolfinaalist

Kuna Ketryn juba rääkis fotojahi algusest ka minu osast siis ma mõtlesin, et sellest ma kirjutama ei hakka ja võtan lihtsalt paari sõnaga kokku poolfinaali.Alguses ma olin hästi enesekindel kuid kõik pildid tehtud oli siis muutusin päris ebakindlaks ja arvasin kas mina ja Ketryn pääseb poolfinaali või ainult Ketryn.No way, et mina üksi ja siis nii see juhtus.Endalegi üllatuseks olin ainult mina poolfinaalis ja ma ei suutnud seda uskuda.

Poolfinaali teemad olid juba raskemad ja anti ka rohkem aega.Kui enne oli 72h ja kokku 4 vooru siis poolfinaalis oli 5 päeva ja 3 vooru.Esimese vooru teemaks oli kivi ja see pidi järgmise vooru teemaga ühtima aga järgmise vooru teema said alles siis teada kui sinna pääsenud oled.

See oli päris raske ja andis mõelda mida ma pildistama peaks siis? Esimesed mõtted olid leida poest mingisugune kristall  ja sellega siis teatud efekti teha aga ei leidnud kuid ma leidsin ühed teised huvitavad mustad kivid. Mul koheselt nendega ideid ei tulnud aga nad olid huvitavad ja mõtlesin, et ostan need niisama. Äkki tulevikus kasutab neid mõnel pildil.  Õhtul tuli plaan randa minna siisi mõtlesin võtta need kivid kaasa ja äkki tuleb mõni hea idee ja siis seal see sündis. Leidsin ühe huvitava vetikase koha ja tegin pildi ära. Kuid peas ma kogu aeg mõtlesin aga mida ma järgmises voorus teen? Oli täitsa hirm, et äkki mingi portree ja siis lasen modellil lihtsalt hoida neid kive?

Uueks teemaks tuli paber ja siis ma avastasin, et tegu on kivi,paber,käärid,kaev mänguga.Ketryn mainis seda ja ma mäletan veel seda kuid millegipärast jooksis see kõrvust mööda aga siis oli plaan paigas ka. Pilt paberile printida, randa sama kohta minna, teha pildist pilt ja kui järgmine teema on käärid siis ma lõikan pilti sisse ja kui kaev siis laon nendest samadest kividest kaevu ja katan siis kaevu paberiga ja seal oli päris mitu kes seda tegi ja ma täitsa põdesin, et äkki arvatakse ma võtsin teistelt selle idee kuid pääsesin kolmanda vooru kus 50st oli jäänud alles 34 ja teemaks olid käärid. Ma kihutasin kohe esimene päev kääridega randa ja teostasin oma mõtte. Olin kindel, et keegi teeb kindlasti sama moodi aga mina tõmbasin julmalt käärid pilti sisse kui teised seal rohkem imiteerisid pildi lõikamist ja nii uskumatu kui ka see pole, sain ma finaali. Sellest saate lugeda järgmises postituses.

SAN_4082-HDR.jpg
SAN_4279.jpg
SAN_4523.jpg


 

Tanel