Tanel kirjutab fotojahi finaalist

Ärkasin hommiku messengeri lõugamise peale kus Ketryn oli kirjutanud PALJU ÕNNE sa said finaali!!! Ja ma läksin kohe vaatama, et kas tõesti saingi finaali ja minu nimi oli listis.Kui ma kahtlesin, et ma poolfinaali pääsen siis finaaliga ma uskusin ja lootsin sest seal polnud muud võimalust kui ma oleks pidanud edasi pääsema aga mis koha ma seal saan vat seda ei tea aga poodiumi kohale olen valmis ma minema.

Teemaks oli siis tasakaal ja oehh kuidas miljonid mõtted käisid peast läbi aga mis oleks see hea ja kuidas? Esimesena ma mõtlesin äkki teeks kividest torni aga Ketryn ütles, see läheb liiga üksluiseks sest sa juba kasutasid neid kive. Ma mõtlesin ka mingi kaalude ehitamisele aga see oleks ilmselt liiga lihtne. Võtsin ette oma kõige nõrgema külje ja sõitsin selleks veel kolm tundi sinna ja kolm tundi tagasi bussiga Pärnust Tartu ja õhtu tagasi. Ilm oli kohutavalt palav aga õnneks bussides oli jahe.Minu hetkene nõrgim külg on siis inimeste pildistamine veel.

Mõte oli teha jooga poosi kusagil kivil ja kuidas ta hoiab veel päikest aga seda ei saanud juba ajaliselt teha sest busse nii hilja ei tulnud tagasi ja ööbima ma ka seal ei hakanud.Kas ma siis sain pildi mida ma soovisin? Ei saanud ja mul tuli läbi kukkunu tunne aga noh vähemalt finaal.

Ketryn siis ütles aga teeme kaardimaja? See oli suurepärane idee. Ma lootsin küll selle valges ära teha aga jäi ikkagi pimeda peale. Ketryn oli tõesti tubli ja ehitas selle ise valmis. Liimis seda tugevasti üle tunni aja ja see pidi kuivama ka ju ja oligi pime .Mõtlesin siis toas tseeni välja ja selle peale läks jube kaua aega ja oli hilja ning pilt oli vaja hommikuks ju valmis saada ja sellega kukkus kiirustama.Tegi siis idee poolest väga laheda pildi aga teostus jäi nõrgaks. Kui sain seitsmenda koha ja eraldi toodi minu nimi veel välja, et tehnilise poolega oleks võinud julgem olla aga oli super hea idee .Oleks olnud jackpot kui oleks kvaliteeti olnud. Kuigi jahi alguses öeldi oluline on teostus mitte kvaliteet või millega pildistad ja ilmselt sellepärast ma kvaliteedi pärast ka väga ei pingutanud aga nagu välja tuli kui oleks seda teinud siis oleks võinud esimene olla ja korraldaja tuli minuga facebookis isiklikult rääkima millest olin meeletult meelitatud. Mind kiideti igati pidi kuigi tegelikult need kiitused peaks minema kõik Ketrynile sest tema selle ideega ikkagi lõpuks välja tuli aga see fotojaht oli mega lahe ja ootan juba talvist jahti .Ma ei tea kas seal nüüd nii kaugele jõuan aga see võit oli tõsiselt lähedal ja ma isegi ei pingutanud väga selle nimel. Äkki kui järgmisel rohkem vaeva näen siis võin ka võita? Ma oleks olnud tõesti üllatunud ka sest ma võitlesin ikkagi lõpus väga kaua aega tegelenud fotograafidega kes on profesionaalsed ja teenivaad raha. Milline ego boost oleks võita sellised fotograafid aga ma olen oma seitsmenda kohaga väga rahul ja väga õnnelik, et nii kaugele üldse jõudsin.

SAN_4799.jpg

Tanel