Mis siis, kui motivatsiooni üldse ei ole?

Mõtlesin, et kirjutan mitte nii positiivselt, kui tavapärased postitused on. Mul on viimasel ajal täielik motivatsiooni puudus ja tundub nagu kõik veereb allamäge. Ma saan loogikaga aru ,et ma olen nii vähest aega pildistanud, et ei saagi kohe hull tähelend olla. Ma ei tea kuidas teiega, aga ma olen hästi selline inimene, et ma tahan kohe hea olla haha, ma ei suuda leppida, kui ma ei saa mõne asjaga kohe hakkama nii nagu mõni teine mitmeid aastaid tegelenud inimene saab. Selline tunne on, et nagu mingit arengut enam ei toimu ja nagu ei oska enam. 

SAN_2293.jpg

Tegelikult asi siiski nii trööstitu pole ja mul on ees paar päris vinget shooti ja ma üritan asjale teise külje alt läheneda. Taneli üle võib väga uhke olla, tema on Fotojahi kolmandas poolfinaalis ja hoiame kõik varbad ja sõrmed peos, et ta edasi finaali saaks. Mul on selline hea kadedus :D Olen super uhke ka ta üle ,et ta ennast nii kaugele pusinud on.

Ma muidugi püüan edasi ja annan oma parima, õpin rohkem selgeks programmid milega ma töötan ja teen läbi veel koolitusi ja saan aina paremaks. Vahel on meil kõigil aga madalseise ja nendest on täitsa okei rääkida, lõppude lõpuks hakkab ju nii kergem kui saad endast midagi välja mis tükk aega närinud on.

Kuidas teie suvi möödub? Minu oma täiel rinnal ainukene asi mis mind natuke häirib on super päikesepõletus mille ma omale eile hankida suutsin :D

 Lõpetuseks uurin, kas teil oleks mingisuguseid teemasid, millest te kuulda tahaks või üldiseid ettepanekuid millest blogida? 

 

Ketryn