Manuaal ja õhtune pildistamine

Tere manuaaal! Ma teadsin väga hästi, kui ma tahan fotograafiks saada, siis ma pean automaatprogrammi ära unustma. Eelnevalt ma kardsin seda manuaali nagu tuld ja selle katsetamisel kiskus kõik nii viltu, et ma ohkasin ja kerisin ratta tagasi automaadi peale. Ühel päeval kirjutas mulle sõbranna ja palus, et ma ta kooli projekti jaoks pildistaksin. Loomulikult olin ma nõus ,sest iga uue modelli pildistamine on minu jaoks enese arendamine. Pildistamiseks valisime seekord siis Reiu puhkekeskuse, mu vanemad elavad siin lähedal ja olin parasjagu just neil külas. Võtsin kaasa ka oma truu sõbra labrador Reti ja asusime teele. Muidugi seekord ennem shooti istusin ma mitu tundi raamatu, kaamera ja messenegri taga. Õppisin ka kuidas seda manuaali kasutama peab. 

Kui me Maarjaga sillale jõudsime, siis polnud veel päris golden hour käes. Päike oli veel liiga kõrgel ja ma sain natuke niisama klõpsida ja nurki otsida. 

Pole just parim pilt, aga meie kõige truum assistent, kes jälgis kannatlikult shooti :D

Pole just parim pilt, aga meie kõige truum assistent, kes jälgis kannatlikult shooti :D

Mudigi tundsin ma ennast natukene enesekindlamalt kui eelmisel korral. Modelli endaga klappisin ma ka kuidagi paremini ja teda oli palju lihtsam pildile sättida. Samas võis asi olla ka selles, et ma natukene teadsin paremini ka mida ma teen. Suhtlesin rohkem, proovisin rohkem sättida. 

SAN_0984.jpg
Ma ei ütle ,et ma pro olen, aga ma märkan võrreldes esimese shootiga arengut küll. 

Ma ei ütle ,et ma pro olen, aga ma märkan võrreldes esimese shootiga arengut küll. 

Mul õnnestus püüda ka paar head emotsiooni, pilte töödeldes oli nalja kui palju. Julgust oli rohkem igasugu lollusi öelda ja modellil oli julgust ka lollitada.  PS: Suured tänud Maarjale, kes andis nõusoleku neid pilte kasutada.

SAN_0993.jpg
SAN_0994.jpg
SAN_0995.jpg

Viimaseks, tegin ma paar klõpsu ka loodusest, kui ma juba nii ilusas kohas pildistasin. Panen need siia posituse lõppu, ahjaaa hiljemalt homseks võite oodata positust Tanelilt, millline õpilane ma olen ja kas minuga on võimatult võimatu või ainult natuke raske :D Stay tuned!

Ketryn

 

SAN_1018.jpg
SAN_1054.jpg
SAN_1080.jpg