Kuidas ma siis fotograafia leidsin

Tegelikult pole kaamera mulle üldse võõras asi. Olen minevikus omanud mitmeid digikaameraid ja vanematel oli ka peegelkaamera. Muidugi ei oska ma nüüd enam kommeteerida, kuidas ja kas ma üldse midagi pildistada oskasin aga põhiline on see ,et mul oli kaamera koguaeg kaasas. See fakt tuli välja siis, kui sain Taneliga tuttavaks ja jutt viis suure fotograafia huvi juurde. Ma olin ise täielikult unustanud, et jooksin peegelkaameraga enamikel võstlustel kus mu isa sõitis. Kahjuks pole mul näiteks ühtegi pilti tuua.  Muidugi, polnud mul vähimat aimu ka, mis kaamera programmid tähendasid. 

Täna on aga lood täitsa teised ja ma keskendun iga päev sellele, et kaameraga sõbraks saada. Mis kaamera mul on? Nikon D7200. Pean ütlema suurimad tänud Tanelile tänu kellele see masin mu elus eksisteerib. Pildistab ta ise sama aparaadiga. Ehk siis Keta taga on kaks võrdset kaamerat ja sama varustus, erinevus hakkab seisma meie silmades, kes ja kuidas mingit olukorda nägema hakkab.

30261917_10213652347777025_9088002991331475456_o.jpg

Muidugi lisaks andekale fotograafile, kes mind igapäevaselt juhendab loen ma ka erinevaid õpetusi. Tahan välja tuua ühe raamatu mis mulle kingiti, olen selle ees äärmiselt tänulik. Ahmisisn selle täna läbi lugeda. Sain palju teada ja autor on selle kirjutanud väga lihtsalt, just nii nagu iga algaja sooviks ,et keegi asju seletaks. Kui sa oled algaja ja soovid teada kõike põhilist siis on see raamat just sinule! 

Objektiivi laenasin Tanelilt :D 

Objektiivi laenasin Tanelilt :D 

Postituse lõpetuseks uuriks teilt, kas oleksite edaspidi huvitatud lugema minu teekond sellel pikal teel? Räägiksin natukene kuidas ja mida ma õpin ja vahepeale muidugi ägedaid seiklusi. Võite vabalt kommentaarides teada anda. :)

 

 

Ketryn