Mugavustsoonist välja

Eelmisel reedel pidasime perega õe sünnipäeva. Kuna ma Tanelile oma ustava 35mm objektiivi olin välja laenanud pidin ise hakkama saama 50mm objektiiviga. Mis oli mulle väga suur mugavustsoonist välja astumine, ma pidin üsna palju vaeva nägema, et kõik pildile saada, mis ma soovisin. Ennem kui pidu algas siis sain õe nõusse ,et teeksime paar klõpsu õues, ma olen hullult kaua tahtnud teda pildistada, aga ta ei ole just kõige parema meelega vedu võtnud. Kuna tegemist oli mulle täiesti võõra objektiiviga siis mulle tundus ,et ega ma erilisi pilte sealt kodu hoovist küll ei saanud, et heade piltide saamiseks oleksin ma pidanud vähemalt katusele ronima. Hiljem arvutis muidugi selgus, et sain päris head klõpsud. Panen teile mõned siia vaatamiseks ka.

Rääkides mugavustsoonist välja tulemisest, siis ma soovitan kõigile kes alustavad fotograafias, minna pilte püüdma mingi täiesti sellise objektiiviga millega sa ennast sugugi mugavalt ei tunne. Õpitakse ju kogemustest ja kui te ei luba endal uusi asju kogeda jäätegi ühele kohale toppama. Tegelikult on sedasi ükskõik millises valdkonnas .

Update ka vlogide koha pealt, materjal on filmitud ja nüüd tuleb see materjal kokku sobitada ja üles laadida, seega stay tuned!

Ketryn