Hotell Von Stackelberg

Eelmisel nädalal saime võimaluse teha koostööd hotelliga Von Stackelberg. Hotell ise asub Tallinnas vanalinna läheduses. Mulle isiklikult väga meeldis interjöör, selline väljapeetud ja maitsekalt minimalistlik, kuid siiski ei olnud tegemist tüüpilise skandinaavia stiilis modernse hotelliga. Tuba ise oli avar, kaunite detailidega, eriti meeldis mulle lai aknalaud, kus pikema peatumise puhul oleks eriti mõnus tööd teha või miks mitte raamatut lugeda. Tegemist oli ZEN toaga, mis tähendas seda, et toas oli mõnus mullivann, mille ma ka järgi katsetasin. Lisaks on neil hotelli poolt kõik vajalik ,et saaksid kavaliteetse meeliergutava elamuse. Muidugi toast ma pilti teha ei taibanud, sest see polnud otseselt ka mu ülesandeks. Nautisin lihtsalt hetke.

Kohale jõudes läks meil ka natukene kiireks, sest Lona oli vaja pildistamiseks valmis sättida, meile oli tunniks broneeritud all asuv väike spaa ala. Minu jaoks jällegi midagi uut, ma pole ennem veel spaas pildistanud, ega ka mitte üsna kehvade valgusoludega ruumides. Sellel hetkel tundsin ma väga puudust välgust, mis õnneks üsna pea ka mu varustuses olemas on.

Ma arvan, et Lonast saime päris head pildid, mis oligi eesmärk tegelikult. Spaa osa ise on väga väike, kahe saunaga ja ühe vanniga. Küll aga oleksin ma hea meelega lasknud endale mõne hoolitsuse teha, sest hoolitsuste ruumid olid väga hubased ja mõnusad. Kui te otsite Tallinnas mõnusat hubast hotelli kus peatuda, siis soovitan mina kindlasti Von Stackelber hotelli.